Славниот Честер се самоуби во својот дом на 41-годишна возраст. Веројатно останатите членови на бендот и менаџментот не беа информирани за големата загуба. ...
сите 67 | | | прочитана: 7134 | веќе видена

Главниот град на Австрија е познат по историските градби, но и по штандовите на кои можат да се купат различните видови колбаси. Овие штандови сега ...
сите 8 | | | веќе видена

Емили Ратајковски често се раслекува и позира речиси гола (и целосно гола), но за многумина, изданието во кое се прикажа за списанието Love беше шокантно. ...
сите 13 | | | прочитана: 446 | веќе видена

Изминативе неколку дена корисниците на Фејсбук на Твитер ѝ се подбиваат на една француска русокоса која некако успеала целосно да си го уништи својот автомобил ...
сите 8 | | | прочитана: 704 | веќе видена

Гордиот Виктор поделил момент од плажата кога неговата мајка му позирала во костум за капење, а во прв план е нејзиното фантастично тело Лепа Брена, (56) ...
сите 31 | | | прочитана: 10890 | веќе видена

Слободни денови и море, тоа е се што и треба на Ријана да се опушти и неограничено да ужива во алкохолот и летните авантури. А после тоа настанале фотографии ...
сите 3 | | | прочитана: 1205 | веќе видена

Мадалина Диана Генеа е најпозната романска манекенка и актерка која остатокот од светот допрва ја открива. Заводливата Мадалина стана вистинска ѕвезда во ...
сите 5 | | | прочитана: 482 | веќе видена

next