Ѓорѓи Крстевски во летна авантура

Кантавторот раскина со својата асистентка Ѓорѓи Крстевски во летна авантура Кантавторот Ѓорѓи Крстевски веќе не е во врска со својата асистентка Роза Дукова? Под фотографиите кои стасаа во нашата редакција пишува дека Ѓорѓи на една плажа во Грција уживал во друштво на атрактивна бринета од Србија, која воопшто не личи на Роза, неговата долгогодишна девојка. Дознаваме дека Крстевски уживал во нежностите со новата девојка, се бакнувал во вода, ја мачкал со крема и со неа зборувал на српски јазик. Провокативните бели бикини предизвикале внимание и нашите читатели го уловиле Ѓорѓи токму во моментот на страстните бакнежи во вода. Поп пејачот беше шокиран кога го побаравме за изјава во врска со фотографиите кои ги добивме. На прашањето дали раскинал со Роза тој по малку луто ни одговори: - Не би сакал да коментирам ништо во врска со мојот приватен живот, во моментов сум окупиран со албумот и музиката е единственото нешто за кое би сакал да зборувам. Најважно е дека мојот нов албум "Она најдоброто од нас", е во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Обвинетите во предметите на Специјалното јавно обвинителство ќе го затрупаат Судот и СЈО со приговори на 17 обвиненија кои СЈО ги поднесе пред истекот на рокот ...
сите 310 | | | веќе видена

Кога Аца Лукас реши да молчи и да и се врати на сопругата , с ега веќе бившата девојка, Бранислава, на големо почна да зборува за целата ситуација. Деновиве ...
сите 67 | | | прочитана: 3231 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 874 | веќе видена

Дваесетгодишниот син на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ , Вељко , во јуни годинава требаше да замине на служење на воениот рок, меѓутоа ништо од воената ...
сите 26 | | | прочитана: 539 | веќе видена

Ана Кондратенко е врвна виолинистка од Русија, која живее и работи во Македонија. Таа е прва виолина, односно концертен мајстор во Македонската филхармонија. ...
сите 20 | | | веќе видена

Актерката Анџелина Џоли во едно интервју отворено зборувала за разводот со Бред Пит. Таа истакнала дека тоа било тешок период за неа и дека се тргнало наопаку ...
сите 19 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓорѓи Крстевски во летна авантура

Од:
До кого (е-маил):
Порака: