(ВИДЕО) СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ФЕНИКС: Поплавени објекти, патишта, откажани летови


Поплавени патишта и откажани летови има во главниот град на сојузната американска држава Аризона, Феникс. Најмалку девет лица, пет деца и четворица возрасни ...
| | веќе видена | слични | push
6 копии

Најмалку 4 лица настрадаа, а десетина се водат како исчезнати откако изненадна поплава ја погоди областа за капење во национален парк во американската сојузна ...
| | веќе видена | слични | push

Останато

-Дали судството е разбудено и почнало да работи и да размислува ќе видиме во првите предмети кои Основното јавно обвинителство ќе ги поднесе со предлог за ...
сите 373 | | | веќе видена

Професорката Наташа Котлар во своето гостување во отвореното студио на ТВ Нова истакна дека дел од договорот со Бугарија кој владата на СДСМ сака да го ...
сите 345 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 22 | | | прочитана: 320 | веќе видена

Иако ги исполнува сите услови за бришење од страна на Инстаграм, фотографијата и натаму стои на профилот на бразилската манекенка. Адријана Лима на Инстаграм ...
сите 7 | | | прочитана: 420 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) СТРАШНО НЕВРЕМЕ ВО ФЕНИКС: Поплавени објекти, патишта, откажани летови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: