Рингишпил пред МНР

2 копии

Се поставува уште еден ригишпил во центарот на градот. Најмалите ќе може да уживаат во новата содржина на објектот кој ќе биде поставен веднаш спроти МНР. Од ...
| | веќе видена | слични | push

Се поставува уште еден ригишпил во центарот на градот. Најмалите ќе може да уживаат во новата содржина на објектот кој ќе биде поставен веднаш спроти МНР. Од ...
| | веќе видена | слични | push

Останато

Додека Зоран Заев и Никола Димитров криејќи го текстот од македонската јавност убедуваат дека Договорот за добрососедство со Бугарија е добар за Македонија, во ...
сите 351 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 35 | | | прочитана: 320 | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рингишпил пред МНР

Од:
До кого (е-маил):
Порака: