Почнуваат суштинските разговори за Брегзит

6 копии
5 копии
2 копии
2 копии

Во изјава за Скај њуз тој вели дека „секој ден носи нови докази" за штетата од Брегзит за Британија Тони Блер Поранешниот британски премиер Тони Блер изјави ...
| | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

Додека Зоран Заев и Никола Димитров криејќи го текстот од македонската јавност убедуваат дека Договорот за добрососедство со Бугарија е добар за Македонија, во ...
сите 351 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 35 | | | прочитана: 320 | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почнуваат суштинските разговори за Брегзит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: