Паника во Црна Гора се евакуираат туристите


13 копии

Најсериозно беше во местото Луштице  каде што беа евакуирани туристите и мештаните. Утринава гореше и на Понта Весло. „Пожарот изби по 3 часот и 30 минути ...
| | веќе видена | слични | push
5 копии
5 копии

На оваа фотографија се гледа пожарот кој вечерва е активен кај Сутоморе, а ни ја испрати битолчанецот Влатко Момировски кој е на годишен одмор во Црна Гора. На ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

Голем пожар изби денес попладне зад Делта, а пожарникарите во Подгорица се обидуваат да ги заштитат куќите од огнот.Како што објави ЦМД, ситуацијата е ...
| | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

-Дали судството е разбудено и почнало да работи и да размислува ќе видиме во првите предмети кои Основното јавно обвинителство ќе ги поднесе со предлог за ...
сите 373 | | | веќе видена

Професорката Наташа Котлар во своето гостување во отвореното студио на ТВ Нова истакна дека дел од договорот со Бугарија кој владата на СДСМ сака да го ...
сите 345 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 22 | | | прочитана: 320 | веќе видена

Иако ги исполнува сите услови за бришење од страна на Инстаграм, фотографијата и натаму стои на профилот на бразилската манекенка. Адријана Лима на Инстаграм ...
сите 7 | | | прочитана: 420 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Паника во Црна Гора се евакуираат туристите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: