Министерство за финансии ги објави приходите и трошоците на сите општини

5 копии

Министерството за финансии на својата веб-страница ги објави приходите и трошоците на сите општини, направени во првата половина на 2017 година. ...
| | веќе видена | слични | push
2 копии

На веб страницата на Министерството за финансии http://www.finance.gov.mk денеска се објавени извештаи со увид во приходите и трошоците на општините. ...
| | веќе видена | слични | push

Ќе влезе ли Пејпал целосно во Македонија ? Министерството за финансии ја презеде во свои раце иницијативата за целосен влез на сервисот . Надлежните ќе ...
| | веќе видена | слични | push
24 копии
2 копии

Останато

ВМРО-ДПМНЕ ќе бара информација, колку нови луѓе се ангажирани во државните институции, од доаѓањето на новата влада. од партијата сметаат дека вработувањата се ...
сите 421 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 22 | | | прочитана: 320 | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Министерство за финансии ги објави приходите и трошоците на сите општини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: