КРВАВА МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО ПРИЛЕП - Полицијата јавува за...

3 копии

Завчера околу 12 часот во полициската станица Прилеп, 46-годишниот Т.С. од Скопје пријавиле дека истиот ден бил нападнат од група од околу 20-30 лица, ...
| | прочитана: 422 | веќе видена | слични | push
4 копии

Цено Ѓурчиновски (1986) од с.Тумчевиште вчера околу 15 часот бил донесен во Медицинскиот центар во Гостивар со прострелна рана во пределот на вилицата. ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

Синоќа околу 22,30 часот. во Гостивар. на ул.„Панче Попоски“ во стан сопственост на А.Х., додека седел дома со семејството, дошле А.Х., Р.Х., Е.А., М.А., Џ.Х., ...
| | веќе видена | слични | push

Причина за наведеното е претходна расправија помеѓу А.Х. и Е.А.. Полициска станица Гостивар презема мерки за целосно расчистување и документирање на настанот, ...
| | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

-Дали судството е разбудено и почнало да работи и да размислува ќе видиме во првите предмети кои Основното јавно обвинителство ќе ги поднесе со предлог за ...
сите 373 | | | веќе видена

Професорката Наташа Котлар во своето гостување во отвореното студио на ТВ Нова истакна дека дел од договорот со Бугарија кој владата на СДСМ сака да го ...
сите 345 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 22 | | | прочитана: 320 | веќе видена

Иако ги исполнува сите услови за бришење од страна на Инстаграм, фотографијата и натаму стои на профилот на бразилската манекенка. Адријана Лима на Инстаграм ...
сите 7 | | | прочитана: 420 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КРВАВА МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО ПРИЛЕП - Полицијата јавува за...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: