Елмас ќе може да дебитира за Фенербахче дури во јануари?!


2 копии
2 копии

Дефинитивно ова лето македонските интернационалци направија чекор напред во своите кариери… За нашите репрезентативци ова ќе биде одлична можност да настапат ...
| | веќе видена | слични | push
4 копии
2 копии

Големиот македонски фудбалски талент Елиф Елмас кариерата ќе ја продолжи во Турција како играч на Фенербахче. Македонскиот репрезентативец од синоќа е во ...
| | веќе видена | слични | push

Големиот македонски талент, Елиф Елмас пристигна во Истанбул каде беше пречекан од турските медиуми кои будно го следат неговиот трансфер во Фенербахче. ...
| | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ ќе бара информација, колку нови луѓе се ангажирани во државните институции, од доаѓањето на новата влада. од партијата сметаат дека вработувањата се ...
сите 421 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 22 | | | прочитана: 320 | веќе видена

На денешен ден пред 70 години е формиран фудбалскиот клуб Вардар, скопската и македонска гордост, кој во текот на своето постоење станува најтрофејниот клуб во ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елмас ќе може да дебитира за Фенербахче дури во јануари?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: