Детали за убиството на Закинтос: Починал по 3-тиот удар во глава, му задале вкупно 19


2 копии

Грчкиот дневен весник „Elefteros Tipos“ објави морничави детали од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос. Група насилници го ...
| | веќе видена | слични | push

"Се извинуваме на семејството на настраданиот, американскиот народ и грчката држава, но ние не сме убијци", изјавиле момчињата меѓу другото. Грчкиот весник ...
| | веќе видена | слични | push
2 копии

Смртта на Американецот Бакари Хендерсон (22) кој бил претепан од неколку Српски туристи на Закинтос, веќе некое време е во центарот на вниманието во медиумите ...
| | веќе видена | слични | push
5 копии

Грчкиот весник „Елефтерос типос” објави податоци од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос наведувајќи прецизен опис на неговите ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

Грчкиот портал "Ола Дека" тврди дека ја пронашол хостесата со српско потекло која била сведок на тепачката на Закинтос, во која бил убиен американскиот студен ...
| | веќе видена | слични | push
2 копии

„Зошто се фотографираш со црнец, покрај толку Срби“ прашал еден од српските момци, како што грчките медиуми ја пренесуваат девојката чие име не се објавува. ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

После немилите настани на грчкиот остров Закинтос, тамошните медиуми дошле до девојката од барот, српската хостеса поради која наводно почнала тепачката. ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

Министерката за правда на Србија Нела Кубровиќ изјавила дека за четворица уапсени српски државјани на Закинтос е одреден притвор до почетокот на судењето. ...
| | веќе видена | слични | push

Само кога го допревме српското тло...Денес славиме дупло, бидејќи Ненад има роденден и сите сме веќе кај него во Речица. Просто се гушам од среќа бидејќи ...
| | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

-Дали судството е разбудено и почнало да работи и да размислува ќе видиме во првите предмети кои Основното јавно обвинителство ќе ги поднесе со предлог за ...
сите 373 | | | веќе видена

Професорката Наташа Котлар во своето гостување во отвореното студио на ТВ Нова истакна дека дел од договорот со Бугарија кој владата на СДСМ сака да го ...
сите 345 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 35 | | | прочитана: 320 | веќе видена

Иако ги исполнува сите услови за бришење од страна на Инстаграм, фотографијата и натаму стои на профилот на бразилската манекенка. Адријана Лима на Инстаграм ...
сите 7 | | | прочитана: 420 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Детали за убиството на Закинтос: Починал по 3-тиот удар во глава, му задале вкупно 19

Од:
До кого (е-маил):
Порака: