Градот Скопје во рамки на реализацијата на проектот за нова велосипедска инфраструктура „Скопје Велоград 2017“, изминатиов период работи на велосипедските ...
| | веќе видена

Три возила се судрија на раскрсницата на улиците „Орце Николов“ и „Аминта III“ во центарот на Скопје. Едно од возилата е „мерцедес“, чија предна регистрација ...
сите 5 | | | прочитана: 1031 | веќе видена