Македонската младинска репрезентација го оствари најголемиот успех во оваа генерација. Нашите ракометари се пласираа во 1/4 финалето на Мундијалот, откако го ...
сите 73 | | | прочитана: 226 | веќе видена

Пред неколку дена Милан убедливо со 4:0 го победи Баерн во пријателски меч. Очигледно дека таа средба не била само да се тестираат силите на теренот, туку да ...
сите 31 | | | веќе видена

next