Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ на своите фанови им испратил моќна порака, а таа посебно се однесува на машкиот дел од популацијата. Ибрахимовиќ на ...
сите 18 | | | веќе видена

Шпанскиот тенисер Рафаел Надал ја одбил специјалната покана за учество на турнирот во Хамбург вредна 500.000 евра. Надал одлучил да направи пауза до Роџерс ...
сите 4 | | | веќе видена

На Твитер профилот на сопругата на Четер Бенингтон, вчера осамнаа страшни пораки, толку што сите одбиваат да поверуваат дека таа тоа го напишала. Фронтменот на ...
сите 74 | | | веќе видена

next